LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
2017 m. birželio 25 d.
Demonstracinė versija
Norėdami pabandyti demonstracinę versiją, užpildykite prisijungimo laukus "Vartotojas" ir "Slaptažodis" žodžiu Demo arba tiesiog paspauskite meniu punktą "Demonstracinė versija".
INFORMACINIS PRANEŠIMAS INTRASTATO PRIEVOLININKAMS

Intrastato ataskaitas (rašytines ir kompiuterine laikmena) priima ir konsultacijas teikia Muitinės departamento Statistikos analizės skyriaus pareigūnai, dirbantys nutolusiose darbo vietose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos teritorinėse muitinėse šiais adresais:

• Gintaras Beliukevičius – Naujoji Riovonių g. 3, LT-03153 Vilnius, tel. (8 5) 235 6398,
el. p. Gintaras.beliukevicius@lrmuitine.lt
• Dalė Šmulkštienė Jovarų g. 3, LT-47500 Kaunas, tel. (8 37) 304 337, el. p. dale.smulkstiene@lrmuitine.lt
• Vilija Vaičaitienė – Perkėlos g. 1C, LT-93270 Klaipėda, tel. (8 46) 39 35 46, el. p. vilija.vaicaitiene@lrmuitine.lt,
adresas korespondencijai: S. Nėries g. 4, 92228 Klaipėda

ĮDIEGTA NAUJA IDAIS VERSIJA
Informuojame, kad įdiegta nauja IDAIS sistemos versija
Informacija
Informuojame Jus, kad Muitinės departamentas planuoja atnaujinti IDAIS sistemos versiją. Įdiegus atnaujintą IDAIS, PVM mokėtojų ir tarpininkų atstovams IDAIS bus prieinama tik per muitinės elektroninių paslaugų portalą adresu https://epp.lrmuitine.lt. Informacija susijusi su IDAIS atnaujinimu bus skelbiama IDAIS portale adresu https://intrastat.lrmuitine.lt. Siekdami išvengti didelio vienu metu registruojamų IDAIS naudotojų skaičiaus ir užtikrinti sklandų IDAIS naudotojų perregistravimą, kviečiame jau dabar Intrastato prievolininkų ir tarpininkų atstovus užsiregistruoti IDAIS naudotojais muitinės elektroninių paslaugų portale adresu https://epp.lrmuitine.lt. Intrastato prievolininkų ir tarpininkų atstovams, užsiregistravusiems muitinės elektroninių paslaugų portale, iki IDAIS naujos versijos įdiegimo IDAIS bus prieinama įprastu būdu naudojant muitinės suteiktus prisijungimo prie IDAIS naudotojų vardus ir slaptažodžius. IDAIS naudotojų persiregistravimo klausimais konsultacijas teikia muitinės Informacinių technologijų paslaugų centras telefonu (8 5) 236 2302 ir el. pašto adresu helpdesk@lrmuitine.lt ir Muitinės departamento Statistikos analizės skyriaus pareigūnai, dirbantys nutolusiose darbo vietose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos teritorinėse muitinėse.
Informacija
Informuojame, kad š. m. gegužės pabaigoje planuojama atnaujinti IDAIS sistemą. Svetainėje rubrikoje „Ataskaitų teikimas el. būdu“ patalpintas atnaujintas INSTAT/XML dokumento duomenų struktūros aprašymas.
Daugiau ...
Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
A. Jakšto g. 1, 01105 Vilnius, Lietuva
Iškilus IT nesklandumams kreiptis į Muitinės informacinių
technologijų paslaugų centrą (ITPC)
Tel. +370 5 236 2302, el.paštas helpdesk@lrmuitine.lt
Duomenys apie Muitinės departamentą prie Lietuvos Respublikos finansų
ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įstaigos kodas 188656838, PVM mokėtojo kodas LT 886568314
© Muitinės departamentas prie LR finansų ministerijos.
v.4.1.170620 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas